Naše ceny môžu byť pre vás ešte nižšie. V rámci našich reklamných kampaní môžete získať poukazy na zľavu pri nákupe v našom internetovom obchode. Každý poukaz na zľavu obsahuje:

 

 

- nominálnu hodnotu zľavy

- špecifikáciu tovaru, na ktorý sa zľava vzťahuje

- dobu, počas ktorej si zľavu môžete uplatniť

- špeciálny identifikačný kód.

 

 

                                                                                                        

Uplatniť si zľavu je jednoduché, stačí, ak pri objednávaní tovaru zadáte do pola s označením „Komentár k objednávke" špeciálne identifikačné číslo, ktoré obsahuje každý poukaz na zľavu.

 

Cena objednaného tovaru sa o hodnotu zľavy nezníži okamžite, ale až po telefonickom alebo emailovom potvrdení objednávky. Takýmto spôsobom overia naši operátori správnosť dodacích a fakturačných údajov, ako aj spôsob dopravy či platby pre bezproblémové a čo najrýchlejšie dodanie objednaného tovaru.

 

Proforma faktúra automaticky generovaná našim systémom bude zaslaná na vašu emailovú adresu s pôvodnou cenou objednaného tovaru, faktúra, ktorú dostanete spolu s tovarom, však už bude znížená o hodnotu uplatnenej zľavy.

 

Akékoľvek ďalšie otázky ohľadom uplatnenia zľavy vám radi zodpovieme na tel. čísle 0948 773 763 alebo na emailovej adrese info@presne.sk.