Vyberte si spôsob doručenia tovaru, ktorý vám najviac vyhovuje:

  

 Hodnota nákupu do 200 EUR nad 200 EUR *

Spôsob dopravy

 Cena za dopravu

Expres GLS

5,00 EUR zadarmo*

Osobný odber

 nie je možný nie je možný

  

Expres

Pre všetkých, ktorí chcú mať tovar doma čo najskôr a sú v priebehu dňa zastihnuteľný na adrese doručenia.

Rýchle doručenie tovaru kurierskou spoločnosťou GLS. Tovar, ktorý máme aktuálne na sklade a ktorý si objednáte počas pracovného dňa do 14:00, bude na vami určenej adrese počas nasledujúceho dňa (platí pre celé Slovensko).

UPOZORNENIE: Kuriérska služba GLS doručí tovar presne na vami zadanú adresu, uveďte preto prosím ako adresu doručenia miesto, kde sa budete počas dňa nachádzať. Prostredníctvom kuriérskej služby doručujeme tovar iba na území Slovenska.

  

Osobný odber

Od 01.01.2016 sme z kapacitných dôvodov musli prisúpiť k zrušeniu osobného odberu objednaného tovaru ako aj k zrušeniu možnosti objednať a zakúpiť tovar na našej prevádzke. Akýkoľvek tovar, o ktorý máte záujem, vám radi zašleme kuriérom priamo domov či do práce.

 

* Výnimky

Ceny za prepravu tovaru sú určované na základe hodnoty objednaného tovaru a zvoleného spôsobu doručenia. Tovar doručujeme iba na území SR, po individuálnej dohode je možné doručenie tovaru aj do ČR. Výnimkou zo štandardného cenníka prepravy sú tovary veľkých rozmerov, konkrétne ide o produkty týchto kategórií:

- nivelačné zostavy

- rotačné lasery a ich zostavy

- potrubné lasery

- teodolity

 K cene týchto produktov sa pripočítava časť vzniknutých prepravných nákladov vo výške 5,00 € s DPH bez ohľadu na celkovú hodnotu objednávky.