Chcete sa stať jedným z našich partnerov? Chcete si s nami vymeniť odkazy?  Napíšte nám na info@presne.sk a radi s vami nadviažeme spoluprácu.

Naši partneri - výmena odkazov

Najnavštevovanejší slovenský web venovaný GPS navigáciám je GPSforum.sk. Populárne diskusné fórum, kde nájdete rady pred kúpou GPS navigácie, návody ako funguje GPS navigácia do mobilu, aké GPS mapy používať na turistiku ale aj zaujímavé typy na výlety na Slovensku a v zahraničí.

 

Denne čerstvé technologické novinky a aktuality z celého sveta ponúka technologický portál TECHBOX.sk. Nájdete tu články v sekciách Mobily, GPS, Foto, Kamery, TV & video, Audio & repro, IT svet, Gadgets a priestor na TECHBOX.sk dostávajú aj Mobilný operátori a ich novinky. Technologické články sú dopĺňané videogalériou a fotogalériou.

 

Hľadáte hračky pre deti? Internetový obchod bábiky.sk vám prináša hračky pre dievčatá všetkých vekových kategórií. Pohodlne, bez nepríjemného tlačenia sa v obchodoch, kúpite bábiky Barbie, bábiky Chou Chou, zvieratká Litllest Pet Shop , škrečky Zhu Zhu Pets alebo úžasné stavebnice Lego.

 

Videoportál - turistické zaujímavosti Slovenska

 

Stránka ZlateRuky.sk vám pomôže nájsť dobrého remeselníka podľa skúseností iných ľudí. Ak si zadáte dopyt, Zlaté ruky vám zdarma zoženú konkrétne ponuky od firiem s cenou, z ktorých si môžete vybrať. Po spolupráci vás remeselník požiada o napísanie referencie.

 

SEO - zabezpečíme Vám špičkové SEO služby, Linkbuilding a všetko čo potrebujete v oblasti internetového a mobilného marketingu.

 

SEO optimalizácia - spoločnosť RUonline je špičkovým poskytovateľom online a mobilných marketingových riešení pre Vás!

 

Úradný preklad - Agentúra Interpret vám zabezpečí súdne preklady a tlmočenie do 35 jazykov.

 

Zľavové kupóny - jedinečné zľavy na každý deň. Prečo platiť veľa, keď môžete menej?

 

Zubný implantát - moderná alternatívna nahrádzania chýbajúcich zubov v zubnej ambulancii DentalPlus.

 

Emocionálna inteligencia - vám pomôže dosiahnuť väčší úspech a šťastie.

 

Matrace - Materasso sú kvalitné zdravotné matrace, ktoré Vám zaručia kvalitný spánok.

 

Založenie spoločnosti - zabezpečíme pre Vás všetky nevyhnutné kroky pri zakladaní spoločnosti.

 

Predaj spoločnosti - zabezpečíme pre Vás všetky nevyhnutné kroky pri predaji spoločnosti.

 

Strešné krytiny - oficiálny a výhradný predajca strešných krytín francúzskej spoločnosti IMERYS pre slovenský trh.

 

Strecha - so škridlami značky IMERYS získa Vaša stavba nezameniteľný nádych Stredomoria.

 

Rozvoj osobnosti - cesta k Vášmu šťastiu.

 

LED žiarovky Vám ušetria 80-90% elektrickej energie.

 

LED reflektory sú výnimočné práve svojou dlhou životnosťou až do 100 000 hodín.

 

LED pásysú veľmi flexibilné. Môžete si ich rozstrihať, a tým prispôsobiť svojim potrebám. V našej ponuke nájdete aj farebné RGB LED pásy.

 

Fotovoltaika sa zaoberá premenou slnečného žiarenia na elektrickú energiu. Získavajte aj vy elektrickú energiu zo slnečného žiarenia.

 

Solárne panely sú v dnešnej dobe veľmi obľúbenou súčasťou novo stavaných domov, firiem alebo bytových domov.

 

Slnečná energia ako obnoviteľný zdroj energie Vám môže ušetriť výrazné finančné prostriedky. Zaujíma Vás ako?

 

Prírodná kozmetika je výbornou alternatívou masovo predávaným kozmetickým prípravkom. Ponúkame Vám kvalitnú medovú prírodnú kozmetiku a včelie produkty českej značky Pleva.

 

Poštové schránky od profesionálov. Vyrobíme Vám na mieru masívne poštové schránky, ktoré udržia Vašu poštu v bezpečí.

 

Realitná kancelária LEXXUS má v ponuke najlepšie novostavby v Bratislave. Pýtate sa ako je to možné? Spolupracujeme s poprednými developermi na Slovensku

 

Byty Bratislava - v našej ponuke nájdete byty na predaj aj na prenájom.

 

Novostavby Bratislava - spolupracujeme na developerských projektoch v Bratislave aj inde na Slovensku a preto niektoré novostavby nájdete iba u nás v ponuke.

 

Hypotéka - s Hypocentrom už nebude nočná mora. Poradíme vám ako si vybrať tú najvýhodnejšiu hypotéku.

 

Poistenie s Hypocentrom to je aj poistenie z každej oblasti života. Poskytujeme komplexné služby v oblasti poistenia. Zabezpečíme vám napr. životné poistenie, poistenie majetku, poistenie zodpovednosti alebo poistenie úveru.

 

PZP - povinné zmluvné poistenie vozidiel si s nami vybavíte jednoduchšie ako by ste si mysleli. Spolupracujeme so všetkými poisťovňami na našom trhu.

 

GoPro 2 kamery sú veľmi pokračovaním veľmi úspešnej 1. série FULL HD kamier. Tieto HD kamery obľubujú ľudia často sa pohybujúci v nehostinných podmienkach pre elektroniku, ako napr. športovci alebo fanúšikovia outdoor-u.

 

GoPro HD Hero 2 kamery vám padnú do ruky ako uliate ak už máte skúsenosti s prvou a veľmi úspešnou edíciou týchto kamier. Tieto HD kamery patria medzi špičkové športové kamery obľúbené po celom svete.

 

Kamery predaj - internetový obchod vrga.sk. Sme výhradný distribútor značiek ako sú GoPro, Boombotix, XSories, ThermaHelm alebo Eye of mine na Slovensku.

 

HD kamera GoPro Hero 2 patrí medzi najobľúbenejšie športové kamery na trhu. Tieto kamery používajú celosvetovo známe osobnosti a športovci na zachytenie nezabudnuteľných okamihov v digitálnej podobe.

 

Kamera FULL HD GoPro 2 patrí medzi najobľúbenejšie športové kamery na trhu. Ak ešte nepoznáte HD kamery GoPro Hero 2 oveľa prichádzate. Tieto kamery sú veľmi obľúbené práve kvôli ich príslušenstvu.

 

RC modely - RC autá, vrtuľníky, lode a tanky 

 

Rýpadlá Caterpillar pásové aj kolesové rýpadlá. Maximálna rypná hĺbka je až vyše 7 metrov! Rýpadlá od Zeppelin.

 

Domy na kľúč - nechajte si postaviť svoj vlastný dom bez starostí a za dobrú cenu.

 

Zubné implantáty sú jednoduchým a efektívnym riešením pri strate zubov. Zubná ambulancia Dental Care Dr. Rosa vám zaručí pevné a krásne zuby v každom veku.

 

Plastové okná od spoločnosti ALNA. Kvalita, spoľahlivosť a záručný i pozáručný servis.

 

Daikingarantuje, že vybraný partner, firma COLLERKLIMA, bol zvolený na základe prísneho výberového konania a je odborníkom na Daikin produkty a technológie.

 

Hľadáte výlučne angličtinu pre deti? Jazyková škola BILINGVI vám ponúka kurz Angličtina pre deti. Využívajú sa výlučne metódy učenia efektívne pre detské myslenie.

 

Pracovné odevy od spoločnosti A-max. Okuliare, rukavice, bundy, vetrovky, obuv. Všetko potrebné na ochranu hlavy, rúk, tela i nôh nájdete na a-max.sk