Potrebujete súrne prepraviť nadrozmernú zásielku? Stavte na Katransport

Dynamika obchodovania a prepravy tovaru je v dnešnom svete kľúčovým faktorom pre úspech mnohých firiem. Stáva sa však, že niektoré zásielky prekračujú bežné štandardy a vyžadujú tak špeciálnu starostlivosť.

Potrebujete súrne prepraviť nadrozmernú zásielku? Stavte na Katransport
(zdroj: katransport.sk)

Výzvou však bývajú aj nadrozmerné zásielky, ktoré vyčnievajú svojím objemom, váhou alebo neštandardnými rozmermi. V tomto prípade je pre spoločnosti podstatné nájsť spoľahlivého partnera, ktorý ponúka prvotriedne služby a je schopný nadrozmernú zásielku bezpečne dopraviť do cieľa. Práve tu na scénu vstupuje spoločnosť Katransport.

Potrebujete súrne prepraviť nadrozmernú zásielku? Stavte na Katransport
(zdroj: katransport.sk)

Spoľahlivá a profesionálna preprava tovaru

Ide o poprednú logistickú spoločnosť špecializujúcu sa na prepravu nadrozmerného tovaru. Svoje služby poskytuje od roku 2008 a môže sa pýšiť skvelým renomé v odvetví. Prepravná spoločnosť Katransport si tak vybudovala povesť spoľahlivého a profesionálneho partnera na prepravu rôznych druhov zásielok.

Azda najväčšou výhodou spolupráce s touto spoločnosťou je odborný tím, ktorý je dobre oboznámený so všetkými aspektmi prepravy nadrozmerných zásielok. Tím je vyškolený v oblasti manipulácie s týmito zásielkami a disponuje potrebným vybavením a technológiami na správnu a bezpečnú prepravu tovaru.

Bezpečne po celej Európe

Za zmienku stoja aj rýchle a spoľahlivé riešenia, ktoré spoločnosť ponúka v prípade urgentného časového plánu. Vďaka svojej flexibilite a prispôsobivosti vyhovie potrebám klienta v čo najkratšom časovom rozpätí. Je jedno, či ide o prepravu strojov, zariadení, konštrukcií alebo iných objemných zásielok. Katransport totiž vie zabezpečiť rýchlu a bezproblémovú dopravu.

Najefektívnejším spôsobom pozemnej prepravy, keď ako klient disponujete dostatočným množstvom materiálu na prevoz, je kamiónová preprava. Spoločnosť Katransport ponúka tri druhy tejto prepravy – klasickú, chladenú/mrazenú a prepravu nebezpečných vecí.

Potrebujete súrne prepraviť nadrozmernú zásielku? Stavte na Katransport
(zdroj: katransport.sk)

Výhodou tohto druhu prepravy je to, že v rámci Európy Katransport doručí váš tovar do 48 – 72 hodín v závislosti od destinácie. Spoločnosť ponúka možnosť kamiónovej prepravy až do 34 krajín Európy.

Na záver je už len potrebné dodať, že ako verný klient v prípade pravidelného využívania služieb spoločnosti Katransport získate prístup k informačnému systému, vďaka ktorému budete mať kontrolu nad svojimi zákazkami. To však neplatí len v prípade prebiehajúcich prepráv, ale aj tých vykonaných.

Komerčný článok