Je to sen? Nie, iba dovolenka v Dubaji

Luxusné hotely, pláže, atrakcie pre dospelých aj deti, služby a výhľady, na ktoré nikdy nezabudnete. To je Dubaj. Už po piatich hodinách letu sa ocitnete v raji a budete sa vážne zamýšľať nad tým, či ide o sen alebo skutočnosť.

Je to sen? Nie, iba dovolenka v Dubaji
(zdroj: komerčný článok)

Dostupná dovolenka v Emirátoch

Dubaj patrí k najlepším dovolenkovým destináciám súčasnosti. Ak si odsledujete ponuku cestovných kancelárií, zaiste počas roka nájdete termín, ktorý bude vyhovovať aj vašej peňaženke. Kto by ale šetril, keď chce ísť do Dubaja? Keď dovolenka, tak poriadna, aby sme si mohli odškrtnúť, čo všetko sme v Dubaji videli a zažili. Bolo by na škodu ochudobniť sa o nádherné spomienky. Nájdete tu najväčší zábavný park na svete, najluxusnejší hotel na svete, ako aj najvyššiu budovu sveta. Aquaparky ponúkajú veselé zážitky malým aj veľkým. Hotel Atlantis The Palm alebo hotely značky Jumeirah majú celosvetovo najlepšie hodnotené vodné zábavné parky. V Dubaji si užijete romantický pobyt vo dvojici aj rodinnú dovolenku s deťmi. Až 300 slnečných dní v roku sľubuje vydarenú dovolenku v akomkoľvek ročnom období. Animátorské služby sú samozrejmosťou. Okúste najlepšiu svetovú gastronómiu, užite si nákupy renomovaných značiek a navštívte najväčšie nákupné centrum na svete, kde sa podľa chuti môžete spustiť aj z umelo zasneženého svahu.

Dubaj pre zberateľov zážitkov

Na dovolenke v Dubaji sa nemožno nudiť. V komplexe hotelov Atlantis môžete vstúpiť do očarujúceho podmorského sveta ukrytého v akváriu. Komplex akvárií patrí k najväčším na svete a vy si tak môžete vychutnať morských živočíchov, akoby ste sa potápali, alebo si rovno môžete zaplávať s delfínmi! Ak vás to k vode ťahá viac ako na prechádzky luxusnými časťami mesta, pokochajte sa Dubajom z celkom inej perspektívy, napríklad rovno z jachty. Nadšenci Lega môžu navštíviť Legoland v Dubaji. Radi si s dovolenky odnášate jedlé suveníry? V tom prípade by ste nemali vynechať ani trh s koreninami Blue Souq, kde okrem voňavých a farebných korenín nájdete aj stánky so zlatom. Keď si môžete v Dubaji zalyžovať, prečo by ste sa nepoprechádzali aj po púšti? Vstúpte na miesta, kde na piesočných dunách možno zažiť plno adrenalínu na dvoch či štyroch kolesách. Monumentálna fontána so svetelnou a hudobnou šou, nádherné mešity, mestské štvrte, v ktorých je ľahké stratiť pojem o čase, toto všetko na vás čaká v Dubaji. Zarezervujte si zájazd ešte dnes, aby ste sa aj vy mohli tešiť z luxusných zážitkov.

Komerčný článok