Čo ponúkajú kancelárie v Nivy Tower?

Mať vlastnú kanceláriu je prvý veľký krok k založeniu seriózneho podnikania. Nielen preto, že konečne získate miesto pre vašu nerušenú prácu, ale tiež poskytnete potenciálnym klientom fyzické priestory na návštevu. Nájsť dokonalé kancelárie na prenájom je vzrušujúci, ale niekedy aj dosť náročný a rozsiahly proces. Ak si vyberiete Qubes v Nivy Tower nemusíte robiť žiadne kompromisy, ani upustiť zo svojich vysokých nárokov a očakávaní.

Čo ponúkajú kancelárie v Nivy Tower?
(zdroj: unsplash.com)

Perfektná poloha

Lokalita je jeden z najdôležitejších faktorov pri výbere novej kancelárie. Koniec koncov, len veľmi málo zamestnancov by si užilo skoré vstávanie a viac ako hodinu strávenú dochádzaním do práce. Kratšie a pohodlné cestovanie znamená ušetrený čas, ktorý môžete vy a vaši kolegovia venovať biznisu a iným hodnotným aktivitám. Keď teda zvažujete prenájom kancelárskych priestorov, stavte na také, ktoré sú v blízkosti centra a verejnej dopravy s viacerými autobusovými spojmi. Kancelárie Bratislava, Qubes v Nivy Tower sú strategicky umiestnené v novovznikajúcej mestskej štvrti Nové Nivy, ktorá sa nachádza v samotnom srdci Bratislavy. V ich blízkosti nájdete Autobusovú stanicu Nivy a nespočetné množstvo gastro prevádzok, kaviarní, obchodov, poštu, možnosti pre vás relax a cestovanie. Nové Nivy sú štvrťou pre každého, kto si chce užiť plnohodnotný a moderný život v meste.

Luxusné priestory

Pri výbere svojej kancelárie dbajte na vybavenie, ktoré uspokojí potreby a zabezpečí pohodu vašich zamestnancov. V Qubes nájdete plne zariadené, servisované kancelárske priestory rôznych veľkostí. Okrem toho sú tu aj klimatizované telefónne búdky a oblasti „tichých zón“, ktoré vám zabezpečia plne sústredenie sa na vašu prácu. Počas plánovaných prestávok si môžete dopriať zaslúžený oddych v chill a gaming zónach, ktoré sú umiestnené v rámci troch, moderne zariadených poschodí. Okrem súkromných kancelárií môžete na svoje brainstormingy využívať aj prenájom zasadačiek. Spoločnosti, kde sa do diania pravidelne zapájajú všetci zamestnanci, majú silnejší pocit komunity a spolupatričnosti, čo je životne dôležité pre rozvoj vašej firemnej kultúry. Pracovný deň vám tiež spríjemní káva alebo čaj v moderne vybavenej kuchynke.

Flexibilita je základ

Pri voľbe nového kancelárskeho priestoru musíte prehodnotiť vaše súčasné, ako aj budúce obchodné potreby. Budete svoj tím rozširovať? Alebo potrebujete menej zamestnancov po skončení súčasného projektu? Nie vždy je však možné určiť presnú veľkosť a dispozičné riešenie vašej kancelárie. Preto je dôležité mať flexibilné kancelárske priestory, ktoré sa prispôsobia vašim meniacim sa potrebám. V Qubes je to jednoduché. Zmluvy sú krátke, jasné a jednoduché. Možnosť krátkodobého prenájmu a všetky služby zahrnuté v jednom poplatku sú tu samozrejmosťou. Kedykoľvek máte možnosť zmeniť veľkosť vášho priestoru podľa súčasných potrieb firmy. Svoju novú kanceláriu si môžete prispôsobiť vašej firemnej kultúre a značke aj navonok. Stačí si len vybrať zo širokej ponuky doplnkov. Qubes je synonymum pre flexibilné pracovné prostredie. Ponúka rôzne rozloženia kancelárií a stolov. Váš pracovný priestor sa tu dá kedykoľvek bez problémov prekonfigurovať.

Bonus navyše

Pri výbere kancelárie na prenájom hľadajte takého dodávateľa, ktorý vám do výslednej ceny prenájmu zahrnie aj všetky základné služby. Ide napríklad o prevádzkové náklady, elektrinu, upratovanie, internet a celkovú údržbu. Qubes Nivy Tower svojim klientom v cene prenájmu ponúka okrem spomínaných služieb aj recepciu, pohodlné parkovanie (dokonca aj pre bicykle) a nepretržitý prístup 24/7. Môžete pracovať neskoro večer, skoro ráno, cez víkendy aj sviatky, je to len vaše rozhodnutie. V Qubes sa vám prispôsobia. Ako jednotlivec, ale aj firma určite oceníte aj blízkosť coworkingových priestorov HubHub. Mať pri sebe inšpiratívnych odborníkov nikdy nie je na škodu. Pomôžu vám udržať krok s dobou a posunú vás smerom k novým príležitostiam. Ak ešte stále váhate, nemáte prečo: Qubes sú ideálne kancelárske priestory na perfektnom mieste.

Komerčný článok