Flexibilné podmienky prenájmu

Krátkodobý prenájom kancelárskych priestorov, nie je vždy štandardom, no v poslednej dobe sa stal ideálnou možnosťou pre mnohé firmy. Nájsť dokonalé kancelárie na prenájom pre vašu spoločnosť je len polovica úspechu. Nevyhnutnou súčasťou procesu je vyjednanie najlepšej možnej nájomnej zmluvy. Rozhoduje flexibilita.

Flexibilné podmienky prenájmu
(zdroj: unsplash.com)

Dobrá lokalita je základ

Mnohé značky chcú začať, a tiež rozvíjať svoje podnikanie tam, kde sa niečo deje: v blízkosti potenciálnych investorov, networkingových podujatí a priemyselných gigantov. Exkluzívne lokality však väčšinou ponúkajú len dlhodobé prenájmy, ktoré trvajú zvyčajne päť, alebo dokonca aj viac rokov. Kancelárie Bratislava, ktoré sú súčasťou mestskej štvrte Nové Nivy, poskytujú svojim klientom výnimočné pracovné priestory, a to aj na flexibilný čas prenájmu. Zmluvy sa môžu uzavrieť len niekoľko mesiacov, a to znamená pre vaše podnikanie oveľa väčšiu slobodu. Okrem toho, že sa kancelárie Qubes Nivy Tower nachádzajú v novovznikajúcom centre Bratislavy, zabezpečujú svojim klientom moderný priestor pre prácu, budovanie kontaktov, možnosti na nakupovanie, relax aj cestovanie.

Je to aj pre vás?

Možnosť krátkodobého prenájmu v prvom rade ocenia začínajúce podniky. Mladšie spoločnosti často rýchlo rastú, ale nevedia dopredu, či budú časom potrebovať menej alebo viac priestoru. Pre tieto spoločnosti je preto výhodné uzavrieť krátkodobú zmluvu o prenájme, kým sa naplno neetablujú vo svojich priestoroch. Flexibilita nájmu je vhodná aj pre startupy, sezónne projekty, spoločnosti, ktoré hľadajú len dočasné priestory alebo pre účtovníkov, ktorí využívajú kancelárske priestory na spracovanie daňových priznaní svojich klientov. Krátkodobé prenájmy potrebujú aj podnikatelia na pravidelné stretnutia s potenciálnymi klientmi, na uzatváranie obchodov alebo vyjednávanie zmlúv, prípadne pracovníci ľudských zdrojov na vedenie pohovorov, pokiaľ na ne nemajú priestor na pracovisku (napríklad v prípade nemocnice). Pre všetkých spomínaných (a nielen pre nich) ponúkajú kancelárie Qubes pracovné prostredie na mieru. Dostanete moderne vybavený priestor na časové obdobie, ktoré si sami dopredu zvolíte, aj keby malo ísť len o niekoľko mesiacov v roku.

Flexibilita v priestore

Rast vašej spoločnosti by nikdy nemal byť obmedzovaný priestormi. Štandardné doby prenájmu sú však dlhé a ich zrušenie je buď nemožné, alebo vás vyjde veľmi draho. Flexibilný prenájom umožní vašej firme presťahovať sa do nových priestorov aj na menej ako na rok. V kanceláriách Qubes si dĺžku trvania zmluvy vzájomne určíte s prenajímateľom. Takto môžete priebežne prehodnocovať svoje potreby. Nemusíte sa už obávať expanzie, pretože aj pri prudkom náraste zamestnancov, ich budete mať kam usadiť. Priestory v Qubes sú modulárne, stačí si len vybrať z možností, ktoré ponúkajú. Čakajú na vás tri poschodia reflektujúce moderný a funkčný dizajn, spoločná vybavená kuchynka, recepcia, telefónne búdky, uzavreté kancelárie aj konferenčné miestnosti. Samozrejmosťou je špičkové vybavenie, ktoré zahŕňa tlačiarne, skenery, rýchle a zabezpečené Wi-Fi pripojenie. Po nasťahovaní sa tak môžete okamžite pustiť do svojej práce.

Výhody v cene nájmu

Bez ohľadu na to, čo potrebujete vo svojom podnikaní dosiahnuť, krátkodobý prenájom kancelárie vám s tým môže pomôcť. Flexibilná nájomná zmluva v Qubes Nivy Tower má okrem iného výhody aj v tom, že cena nájmu zahŕňa mesačné výdavky za upratovacie a bezpečnostné služby, náklady na údržbu a opravy porúch, parkovanie, a to dokonca aj pre bicykle. Vaša kancelária bude pre vás dostupná 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Vďaka Qubes v Nivy Tower môže aj vaša firma získať sídlo na exkluzívnej adrese a využívať profesionálne kancelárske priestory. Nezáleží na tom, či na mesiac, dva, pol roka alebo aj dlhšie. Mnoho typov podnikov, od malých firiem a spoločností, ktoré hľadajú mesačný prenájom na organizovanie stretnutí, až po sezónne startupy hľadajúce flexibilitu, všetci môžu profitovať z flexibilných prenájmov v Qubes.

Komerčný článok