Ako kreatívne odlíšiť oblečenie svojich detí?

Oblečenie a detské kolektívy. To je kombinácia, ktorá vytvára večné bermudské trojuholníky, kde sa oblečenie stráca v jednom kuse. Funkčné označenie oblečenia našťastie býva veľmi dobrou praktickou ochranou pred jeho záhadným miznutím. Nachádzate sa uprostred tohto bermudského trojuholníku aj vy? Rozmýšľate nad tým ako čo najlepšie označiť oblečenie svojich detí ? Chcete aby to bolo originálne a kreatívne? Tak potom ste na dobrej adrese.

Ako kreatívne odlíšiť oblečenie svojich detí?
(zdroj: unsplash.com)

V tomto článku si povieme niečo viac o troch najobľúbenejších spôsoboch ako kreatívne vytvoriť menovky na oblečenie pre deti. Začneme našim favoritom, ktorým je bezpochyby pečiatka na oblečenie-textil. Ako druhým sa budeme venovať fixám na oblečenie a ako tretí spôsob, ktorým sa dajú vytvoriť originálne menovky na oblečenie vám predstavíme samolepky na textil. Tak poďte na to spolu sa nami.

3 možnosti ako odlíšiť oblečenie vašich detí kreatívne a originálne

1. Opečiatkujte si celú garderóbu za pár minút

Pečiatka na textil je jednou z najlepších možností, ktorú si môžete vybrať pri hľadaní toho ako označiť detské oblečenie vášho dieťatka a spoľahlivo ho tak odlíšiť od ostatných. Nielenže sú tieto menovky veľmi originálne a štýlové, ich aplikácia je neuveriteľne jednoduchá, ešte k tomu sú skutočne dlhotrvajúce. Úplne najradšej máme pečiatky od slovenského výrobcu Mamachick. Toto sú dôvody pre, ktoré si ich veľmi pravdepodobne zamilujete aj vy:

Dizajn pečiatky je unikátny od A po Z: začínajúc od jedinečného tvaru samotnej pečiatky (máte možnosť vybrať si zo 4 roztomilých zvieratek) cez tvar menovky, ktorá je len vo vašich rukách až po symbolický obrázok vybraný podľa vášho vkusu z bohatej ponuky

Neskutočne jednoduchá aplikácia: aplikácia pečiatky je tak jednoduchá, že ju zvládne skutočne aj predškolák. Je to jednoduchá práca ako s klasickou pečiatkou s jediným rozdielom a to takým, že nepečiatkujete papier, ale oblečenie. Ideálny spôsob ako si vytvoriť príjemnú tvorivú chvíľku s vašimi deťmi a spojiť tak príjemné s užitočným.

Menovky, ktoré vydržia: Dlhá trvácnosť je úplnou samozrejmosťou. Atrament, ktorý obsahujú pečiatky od Mamachick má schopnosť vydržať až 50 vypraní a so sadou, ktorú pri nákupe obdržíte vytvoríte až 1000 odtlačkov, takže aj keď odtlačok vybledne, nie je nič jednoduchšie ako mu vdýchnuť jas novým odtlačením. Trochu matematiky a je vám jasné, že vám vydržia skutočne na roky.

2. Vyšantite sa s fixami

Keď si kúpite fixy na oblečenie vašej fantázii sa medze skutočne nekladú. Oblečenie si môžete označiť skutočne presne podľa vašich predstáv. Pre niekoho s kreatívnou dušou, kto rád kreslí a predstavuje to pre neho aj formu relaxu a oddychu je to veľmi dobrý nápad. Pre niekoho, kto kreslí aj mačičku podľa predlohy to asi nebude úplne ideálne voľba, ale ktovie, surrealizmus je dnes predsa celkom v móde. Každopádne, ak vám nevadí, napísať menovku či nakresliť príslušný obrázok aj niekoľko desiatok krát, kým dokončíte celé oblečenie, dokonca máte pocit, že by vás to mohlo baviť, nemáme proti fixám, žiadne ďalšie námietky. Sú dlhotrvajúce, vo väčšine prípadov dokonca úplne odolné voči prianiu až do 60 stupňov Celzia. V každom prípade nie je nič jednoduchšie ako v prípade potreby obtiahnuť menovky fixou nanovo.

3. Samolepky, ktoré vydržia

Samolepky na oblečenie sa môžu zdať ako možnosť, ktorá veľmi dlho nevydrží. Opak je pravdou. Dnešné samolepky na oblečenie veľmi dobre prilnú a držia aj pri vysokých teplotách priania. Jedinou podmienkou je, aby malo oblečenie nylónový štítok, pretože práve to je miesto, kde sa samolepky umiestnia.

Práve tento bod môže pre niekoho predstavovať veľký problém, pretože jeho dieťa nylónový štítok na oblečení proste neznesie. Aj keď sa to zdá ako banalita je veľmi dôležité si to pred výberom tej najlepšej možnosti ako označiť oblečenie vašich detí dobre premyslieť.

Inak bývajú dnešné samolepky na textil vyrábané s veľkým citom pre štýl a kreativitu. Spravidlo to býva vkusné písmo doplnené obrázkom presne podľa vášho výberu.

Komerčný článok